FILM I FOTOGRAFIA Z LOTU PTAKA

Oferujemy filmowanie z powietrza przy użyciu profesjonalnego sprzętu latającego, zapewniamy najlepszą jakość materiału video nagranego z powietrza.


dron nad krosnemNaszą ofertę kierujemy m.in. do developerów, właścicieli gruntów, działek budowlanych, nieruchomości, filmowców,którzy chcieliby wyróżnić się na tle konkurencji i wzbogacić swoją ofertę o filmy lotnicze. A także właścicieli firm, zakładów produkcyjnych, domków letniskowych, pensjonatów, osób prywatnych, hoteli czy gospodarstw agroturystycznych. Nasz sprzęt może być również wykorzystywany do produkcji filmów i materiałów reklamowych,zawodów sportowych, wydarzeń kulturalnych, wesel, prezentacji dróg i mostów, infrastruktury kolejowej,promocja i reklama nieruchomości. Dzięki dronom możliwe jest monitorowanie imprez masowych, relacjonowanie gorących wydarzeń czy dokumentacja prowadzonych inwestycji. Jest doskonałym narzędziem do promocji każdego regionu, miasta, gminy. Fotografie i Filmy z lotu ptaka w sposób o wiele bardzie atrakcyjny przekazują treść na którą chcemy zwrócić uwagę, pokazać jej niepowtarzalność, rozmach, wielkość. Nasza oferta jest doskonałym uzupełnieniem fotografii i filmu wykonywanego metoda tradycyjną. W połączeniu z materiałami wykonywanymi „z ziemi” potrafią stworzyć zupełnie inny, ciekawszy, bardziej urozmaicony i profesjonalny klimat filmu.

Priorytetem naszego działania jest bezpieczeństwo ? przestrzegamy przepisów prawa lotniczego i nie narażamy osób postronnych na niebezpieczeństwo. Jesteśmy firmą, która posiada licencję UAVO (świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego) wydawaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce, licencja pozwala na świadczenie usług komercyjnych z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych.Posiadamy ubezpieczenie OC.

OSOBA WYKONUJĄCA LOTY NA ZLECENIE BEZ UPRAWNIEŃ ŁAMIE PRAWO!!

Aby zapewnić najwyższą jakość usług każde zlecenie omawiamy indywidualnie. Zamów u nas film i zdjęcia z powietrza i pokaż innym Twoją firmę z najlepszej perspektywy.Tworzymy filmy odpowiadające aktualnym trendom. Zakres dotychczas stworzonych przez nas filmów pokazuje, że nie ma dla nas zadań niemożliwych.

loading videos
Loading Videos...
 

Zapraszamy do współpracy!

Do ceny usługi należy doliczyć ewentualne koszty dojazdu dla lokalizacji oddalonej powyżej 10 km od Krosna.

Filmy z lotu ptaka – Krosno Jasło Rzeszów Sanok Lesko Kraków Warszawa Łańcut Przemyśl Strzyżów Głogów Małopolski Bieszczady Podkarpacie Polska Europa.